Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

5 knižních bestsellerů, které vám mohou vylepšit život

Osobní rozvoj je cestou, kterou mnoho lidí vyhledává, aby dosáhlo plnějšího a šťastnějšího života. Jedním z nejúčinnějších způsobů, jak na této cestě postupovat, je prostřednictvím knih, které nabízejí kvalitní návody od zkušených odborníků. Zde je seznam pěti světových  knižních bestsellerů v oblasti osobního rozvoje, které vám můžeme doporučit:

  1. Síla (moc) přítomného okamžiku” (The Power of Now) – kniha od Eckharta Tolleho, která se zaměřuje na důležitost žít v přítomném okamžiku a osvobodit se od mylného myšlení a identifikace s minulostí či budoucností.
  2. 7 návyků úspěšných lidí” (The 7 Habits of Highly Effective People) – klasické dílo od Stephena R. Coveyho, které popisuje sedm zásad a návyků, které mohou pomoci jednotlivcům dosáhnout osobního i profesního úspěchu.

  1. Myšlení, rychlé a pomalé” (Thinking, Fast and Slow) – kniha od Daniela Kahnemana, která se zabývá lidským myšlením a rozhodováním. Autor vysvětluje rozdíly mezi rychlým a pomalým myšlením a jak je využívat ve prospěch osobního rozvoje.
  2. Síla zvyku” (The Power of Habit) – kniha od Charlese Duhigga, která zkoumá roli zvyků v našem životě a jak je měnit pro dosažení pozitivních změn. Autor nabízí příklady a strategie, jak porozumět a ovládat naše zvyky.

  3. Šťastný jako Buddha” (The Art of Happiness) – kniha od Dalajlámy a psychiatra Howarda C. Cutlera, která kombinuje učení buddhismu a psychologie. Pomáhá čtenářům nalézt vnitřní klid a štěstí prostřednictvím uvědomění si a změny jejich myšlení.

Buďte první! Přidejte komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *