Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Nevzdávejte se plavání ve dnech menstruace a vyzkoušejte menstruační plavky


Ani v zimních měsících se nemusíte vzdávat koupání při svých dnech.

Menstruační plavky WUKA Period Swimsuit jsou dokonalou hygienickou pomůckou, které můžete nosit do bazénu, ale klidně i do wellness. Plavky jsou ideální při slabší a normální menstruaci. Nejsou vhodné pro dny se silnou menstruací – v tom případě je lze použít jako pojistku k tamponu nebo menstruačnímu kalíšku. Jedná se o jednodílný model s vycpanými košíčky a estetickým zadním křížením. Jsou lichotivé pro všechny typy postavy. Pojmou 15 ml menstruační krve – přibližně 2 malé tampony.

K dostání na e-shopu Maluna.cz za 1799 Kč.Levandulové jednodílné menstruační plavky na jedno rameno Modibodi One-Shoulder Levender


Nejste-li fanynka klasických černých plavek, pak můžete vyzkoušet ty barevné na jedno rameno, které můžete nosit i v době periody. Menstruační plavky Modibodi One Piece Light-Moderate vás jistí v čase střední a slabší menstruace a díky nim si můžete v klidu užít i pobyt ve wellness. Pojmou 10 ml menstruační krve, což odpovídá 2 tamponům. Na plavky je použita inovativní technologie Modifier Swim. To zajišťuje, že plavky rychle schnou než běžné plavky, namísto merina tvoří horní vrstvu síťovina, která brání množení bakterií a vzniku zápachu, spodní vrstva poskytuje nepropustnou ochranu a jsou z chloruvzdorného materiálu s UV filtrem.

Menstruační plavky WUKA Bikini spodní díl


Menstruační plavky WUKA Perform Swim Bikini Briefs jsou dokonalou hygienickou pomůckou, takže se ani v době menstruace v zimních měsících nemusíte vzdávat wellness pobytů. Plavky jsou ideální pro slabší dny menstruace, kdy si chcete naplno užít vodní zábavu. Nejsou vhodné pro dny se silnější menstruací – v tom případě je lze použít jako pojistku k tamponu nebo kalíšku. Vnější tkanina plavek je vodoodpudivá. Jsou tak tenké, že je můžete nosit i pod své oblíbené plavky. Vysoký střih nohaviček znamená, že je můžete nosit pod jakékoli jiné plavky dle vašeho výběru. Pojmou 10 ml menstruační krve – přibližně 2 malé tampony.

K dostání na e-shopu Maluna.cz za 899 Kč.

Menstruační plavky Modibodi Brazilian Brief Animal komplet


Potrpíte-li si na vzorované plavky, kterých se nechcete vzdát ani při svých dnech, tak můžete zvolit menstruační plavky Modibodi se zvířecí vzorem. Plavky vás jistí v čase střední a slabší menstruace a nemusíte se obávat ani bazénu nebo wellness pobytu. Pojmou 10 ml menstruační krve, což odpovídá 2 tamponům. Střih kalhotek je tzv. brazilský. Šmrncovní “brazilky“ jsou oproti střihu Bikini Brief vykrojenější. Plavky můžete nosit jako komplet žluto-černý se zvířecím vzorem nebo můžete otočit na zelenou variantu a rázem budete mít nové.

Buďte první! Přidejte komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *