Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Pohodlné legíny z bambusového úpletu s vyšším pasem


Hledáte legíny vhodné na doma či na cvičení? Pak tady jsou pohodlné legíny z bambusového úpletu od české firmy Meracus. Tyto legíny s vyšším tvarovaným pasem můžete nosit třeba i k sukni nebo je můžete použít jako spodní vrstvu při zimních sportech či chladnějších dnech. Díky bambusovému úpletu jsou nejen příjemné na nošení, ale mají i termoregulační vlastnosti, takže v horku chladí a v zimě hřeje. Navíc je hypoalergenní a prodyšná.

K dostání na www.maluna.cz  za 829 Kč.

Dámské dlouhé bambusové ostružinové legíny Meracus v pase s gumou
Legíny v ostružinové odstínu, které jsou elegantní a pohodlné. Tyto legíny od české značky Meracus jsou vyrobené z pružného a prodyšného materiálu, takže nabízí maximální komfort a volnost při pohybu. Legíny jsou výborné nejen na cvičení, ale také je můžete nosit jako součást domácího úboru, nebo v nich vyrazit na výlet. Kousek se ušitý z bambusového úpletu, který má termoregulační vlastnosti, v horku bude chladit a v zimě příjemně zahřeje. Materiál je navíc hypoalergenní, takže je ocení ženy, které mají třeba citlivou pokožku.

K dostání na www.maluna.cz  za 829 Kč.


Dámské dlouhé bambusové petrolejové legíny Meracus v pase s gumou
Petrolejové dlouhé legíny z bambusového úpletu jsou praktický a pohodlný kousek od každého šatníku ženy. Legíny jsou ideální kousek na chození doma, relaxování u televize, na sportovní aktivity například do fitness nebo hodinu jógy nebo s nimi směle můžete vyrazit na výlet. Tím, že jsou legíny ušity z bambusového úpletu, tak jsou termoregulační, což zajistí, že v horku budou příjemně chladit a v zimě zahřejí. Díky tomu, že je materiál hypoalergenní, tak je ideální pro ženy, které mají citlivou pokožku.

K dostání na www.maluna.cz  za 829 Kč.

Buďte první! Přidejte komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *