Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Biokosmetika na alergii a rýmu pomáhá již od roku 1979

Argital je čistě přírodní a bio kosmetika ze zeleného jílu, jehož příznivé účinky na zdraví oceňovali lidé odedávna. Léčivé rostliny využité v produktech Argital pocházejí z volného sběru či z biodynamického nebo ekologického zemědělství. Značku založil v roce 1979 dr. Giuseppe Ferraro, biolog a vyznavač antroposofického přístupu k životu, který dlouhodobě studuje poznatky o tradičním používání jílu v lidovém léčitelství. Argital je kosmetika vhodná pro komplexní zdravou péči o pleť, tělo a vlasy.

Krém Argital s eukalyptem na rýmu

Krém s eukalyptem na čelo, nos, krk a hrudník. Uvolňuje dýchací cesty, ulevuje při rýmě a urychluje uzdravení. Krém je vhodné používat hned při prvních náznacích rýmy a jako prevence proti nachlazení v zimě. Eukalypt je éterická aromatická látka obsažená v listech australského stromu s názvem blahovičník. Jeho listy byly tradičně využívány původními obyvateli Austrálie k léčbě nachlazení, horečky a různých zánětů. Eukalyptový olej rozpouští hleny, má příznivý vliv na dýchací cesty, antiseptické účinky a podporuje hojení. Nejefektivněji působí při inhalaci. Uvolňuje svalové a revmatické bolesti, zahřívá a prokrvuje pokožku a dodává pocit energie. Krém obsahuje další esenciální oleje, které působí proti rýmě, jako jsou borovicový, cypřišový a jalovcový olej. Esenciální oleje z yzopu a skořice mají prohřívací účinek. Gel ze zeleného jílu má detoxikační a ochranné účinky.

K dostání na e-shopu Maluna.cz za 399 Kč.

Krém Argital s niaouli proti akné a na intimní hygienu
Velmi jemný rostlinný gel pro delikátní intimní hygienu. Externí vaginální krém s čistým esenciálním olejem Niaouli má silný osvěžující účinek. Lze ho použít na intimní partie i jako krém na aknózní pleť. Čisté esenciální oleje z borovice, levandule, eukalyptu, geránia, rozmarýnu, jalovce, tymiánu, máty, pačuli, šalvěje a gel ze zeleného jílu mají anti-mykotické účinky, zvyšují osvěžující účinek a působí účinně proti akné a pupínkům. Hodí se po depilacích a holení.

K dostání na e-shopu Maluna.cz za 629 Kč.

Krém Argital s tújí, vilínem a zeleným jílem – na žilky a hemoroidy
Krém s tújí, vilínem a zeleným jílem je doporučován k ošetření a prevenci rozšířených cévek (metličky), křečových žil a hemoroidů. Aktivní složky krému podporují krevní oběh, zmírňují otoky a únavu těžkých nohou tím, že normalizují lymfatickou drenáž dolních končetin. Krém zároveň vyživuje pokožku. Esenciální olej z túje (zerav západní) ulevuje při otocích, při rýmě a nachlazení a je účinný na kožní výrůstky jako bradavice a kondylomata. Vilín viržinský má příznivé účinky na podrážděnou a zanícenou pokožku, stahuje póry a zmírňuje nadměrné vylučování mazu. Domorodí severoameričtí indiáni používali odvar z větví vilínu virginského na otoky, rány, záněty, štípance od hmyzu, také na nádory.


K dostání na e-shopu Maluna.cz za 499 Kč.

Buďte první! Přidejte komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *