Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

“V životě nás posouvají vpřed dobré otázky” tvrdí jedinečný český projekt Posviť si

Všichni máme v sobě schopnost nalézt odpovědi na otázky, které nás v životě posouvají vpřed. A právě otázky nám mohou pomoci objevit ty správné odpovědi a vést nás k osobnímu růstu. Dobré otázky mají sílu otevřít prostor pro zlepšení, pochopení, poznání, zvědavost a sebepoznání.

Projekt Posviť si se zaměřuje právě na tyto dobré otázky, které nám umožňují vnímat a reflektovat naši současnou životní situaci. Pomocí pracovních listů, které jsou k dispozici zdarma, si můžete vytvořit několikahodinový prostor, kdy si můžete posvítit na vše, co je pro vás důležité. Stačí si listy stáhnout, vytisknout a začít naslouchat svému nitru.

Za projektem Posviť si stojí tři lidé: Michelle, Péťa a Ondra. Jsou freelanceři, kteří věnují svůj volný čas tvorbě podobných projektů. Michelle přišla s nápadem a Ondra s Péťou mu dali tvář a podporu.

Ale nejsou sami. Spolupracují s několika profesionály, kteří se zabývají kladením dobrých otázek jako součást své práce. Tito odborníci, jako je koučka Bára Filáčková, spirituální designérka Olga Bušková, bodypsychoterapeutka Natálie Roček Berglowcová, terapeutka Táňa Brodská, kouč Jarda Homolka, konzultant Dan Gamrot, sexuální koučka Julie Gaia Poupětová, mediátorka Diana Lokajíčková nebo psychoterapeutka Markéta Šetinová, poskytli své cenné poznatky a zkušenosti právě projektu Posviť si.

Všichni tito lidé tvoři projekt bezplatně. Protože věří, že pomoc druhým a podpora v jejich osobním rozvoji je významným přínosem pro ně samotné.

Pokud se cítíte připraveni objevit v sobě nové odpovědi a vytvořit prostor pro osobní rozvoj mrkněte na www.posvitsi.cz.

Buďte první! Přidejte komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *